✅ گسترش تامین اجتماعی و بهزيستي برابر با نو انديشي و كاهش فقر است 

 

 

✳️ نماينده مردم سيرجان و بردسير به مناسبت روز تامين اجتماعي و بهزيستي گفت؛ 

بخش كثيري از جامعه ايراني بدليل عدم تواناییهای جسمی، روحی و روانی،يا بدليل افزايش سن همواره نیازمند شرایطی هستند که بتوانند با تأمین مادی و معنوی در دوران کهولت، بازنشستگی، ازکارافتادگی فقط تا حدی امنیت خاطر را برای خود فراهم نمایند.

 

📌 حسن پور افزود: تأمین اجتماعی و  بهزيستي یکی از مهمترین بخشهایی است که از اين تغییرات ساختار جمعیتی متأثر شده است و براي جامعه ايراني که در مسیر سالمندی قرار گرفته است گسترش تامین اجتماعی و بهزيستي برابر است با كاهش فقر و يك نوع نو اندیشي است . 

 

📌 عضو كميسيون بودجه گفت؛ تاکید اسلام به عنوان منادی عدالت اجتماعی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برگسترش حمایت های اجتماعی و کاهش فقر به منظور افزایش سطح رفاه شهروندان و گسترش فرصت های اشتغال و توانمندسازی منابع انسانی بیانگر این مهم است که تامین اجتماعی و بهزيستي از منظر اقتصادی و اجتماعی از اهمیتی روز افزون برخوردار بوده و ما در كميسيون بودجه به اين امر واقفيم.

 

📌 شهباز حسن پور ضمن تبريك هفته تامین اجتماعی  و بهزيستي گفت: امیدوارم طی یک عزم راسخ جمعی و همدلی بين قوا، دولت شرایطی فراهم آورد كه ملت شريف و مستمري بگيران اين دو سازمان، دوراني عاری از نگرانی را تجربه نمایند .

 

 

 

⬇️ كانال خبري و ارتباطات مردمي دفتر شهباز حسن پور

@ravabetomumihasanpour

 

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.