✅ گسترش تامین اجتماعی و بهزيستي برابر با نو انديشي و كاهش فقر است 

 

 

✳️ نماينده مردم سيرجان و بردسير به مناسبت روز تامين اجتماعي و بهزيستي گفت؛ 

بخش كثيري از جامعه ايراني بدليل عدم تواناییهای جسمی، روحی و روانی،يا بدليل افزايش سن همواره نیازمند شرایطی هستند که بتوانند با تأمین مادی و معنوی در دوران کهولت، بازنشستگی، ازکارافتادگی فقط تا حدی امنیت خاطر را برای خود فراهم نمایند.

 

📌 حسن پور افزود: تأمین اجتماعی و  بهزيستي یکی از مهمترین بخشهایی است که از اين تغییرات ساختار جمعیتی متأثر شده است و براي جامعه ايراني که در مسیر سالمندی قرار گرفته است گسترش تامین اجتماعی و بهزيستي برابر است با كاهش فقر و يك نوع نو اندیشي است . 

 

📌 عضو كميسيون بودجه گفت؛ تاکید اسلام به عنوان منادی عدالت اجتماعی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برگسترش حمایت های اجتماعی و کاهش فقر به منظور افزایش سطح رفاه شهروندان و گسترش فرصت های اشتغال و توانمندسازی منابع انسانی بیانگر این مهم است که تامین اجتماعی و بهزيستي از منظر اقتصادی و اجتماعی از اهمیتی روز افزون برخوردار بوده و ما در كميسيون بودجه به اين امر واقفيم.

 

📌 شهباز حسن پور ضمن تبريك هفته تامین اجتماعی  و بهزيستي گفت: امیدوارم طی یک عزم راسخ جمعی و همدلی بين قوا، دولت شرایطی فراهم آورد كه ملت شريف و مستمري بگيران اين دو سازمان، دوراني عاری از نگرانی را تجربه نمایند .

 

 

 

⬇️ كانال خبري و ارتباطات مردمي دفتر شهباز حسن پور

@ravabetomumihasanpour

 

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • خبر خوش برای سپرده گذاران کاسپین
    پایشگر- عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از نشست مشترک اعضای فراکسیون متبوعش با وزیر اقتصاد را تشریح کرد. به گزارش پایشگر به نقل از تسنیم، شهباز حسن پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (۱۷ آبان) وضعیت اکثر سپرده گذاران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تعیین تکلیف شده است. وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا ۱۰درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می شد این ۱۰ درصد هم سریعاً به سپرده گذاران بازگردانده شود. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه های اقتصادی اقدامات...
  • خبر خوش وزارت اقتصاد برای سپرده گذاران کاسپین
    به گزارش تحلیل ایران ،شهباز حسن پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (17 آبان) وضعیت اکثر سپرده گذاران تا سقف 200 میلیون تومان تعیین تکلیف شده است.وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا 10درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می شد این 10 درصد هم سریعاً به سپرده گذاران بازگردانده شود.  عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه های اقتصادی اقدامات جدی صورت گیرد. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان با ابراز اینکه در این نشست موضوع مشکلات به وجود آمده در بحث مالیات بر ارزش...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.