✅ حسن پور بيگلري :

از هیچ سپرده گذاری نباید هیچ مبلغی کسر شود

 

📌 شهباز حسن پور با اشاره به نشست غیر علنی 96/4/20 مجلس با رییس کل بانک مرکزی و معاونان وزارت اقتصاد، ادامه داد: نمایندگان بر این موضوع که تمامی سپرده گذاران تعیین و تکلیف شده و اعتماد مردم به سیستم نظام بانکی بازگردد، اصرار دارند.

 

📌 نماینده ي مردم سيرجان و بردسير در مجلس ، با بیان اینکه سیستم بانکی کشور وضعیت تقریبا مطلوبی دارد، اظهار کرد:آنچه که امروز در بیرون از کشور علیه نظام بانکی خط دهی شده صحت ندارد و نمایندگان با حساسیت مشکلات پیش آمده را پیگیری می کنند و همچنین رییس مجلس نیز تاکید دارد که بانک مرکزی چنانچه به حمایت قانونی نیاز دارد، اعلام کند تا سپرده گذاران کاسپین به حقوق خود دست پیدا کنند.

 

📌 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نمایندگان بر این موضوع که از هیچ سپرده گذاری نباید هیچ مبلغی کسر شود، تصریح کرد:تمام سپرده و سود متعارف باید به سپرده گذاران پرداخت شود و این 10 درصد کسر شده باید به مردم بازگردانده شود.

 

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.