✅ نشست هم انديشي اقتصاد مقاومتي با حضور نماينده سيرجان و بردسير

 

📌 شهباز حسن‌ پور عصر روز ١ شهريور ماه  در جلسه هماهنگی تولید و اشتغال که در ساختمان مدیریت گل‌گهر سیرجان برگزار شد با بیان اینکه برای اشتغالزایی در سطح استان 800 میلیارد ریال از اعتبارات شرکت صنعتی و معدنی سیرجان در اختیار استانداری کرمان قرار گرفت، اظهار داشت: این مبلغ بر اساس جلسات متعدد و با هدف ایجاد طرح‌های اشتغالزا از طریق استانداری پرداخت می‌شود.

 

📌 وی از اشتغال 2 هزار نفر در بخش‌های مختلف تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خانگی خبر داد و گفت: این میزان اشتغال با حمایت شرکت‌های زیر پوشش سنگ آهن گل‌گهر و در سه بخش شهرستان بردسیر و هفت بخش شهرستان سیرجان محقق می‌شود که هر بخش 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی با بهره کم دریافت می‌کند و به واجدان شرایط و جوانان بیکار بخش و روستاهای زیر پوشش پرداخت تا در منطقه خود اشتغالزایی داشته باشند.

 

 

 

⬇️ كانال خبري و ارتباطات مردمي دفتر شهباز حسن پور

@ravabetomumihasanpour

@ravabetomumihasanpour

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.