✅ شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی امروز از بیمارستان امام رضا(ع) بازدید و با بیماران و مراجعین این بیمارستان گفتگو کرد.

 

📌 وی از افزایش رضایتمندی بیماران و مراجعین در ساختمان جدید بیمارستان تشکر کرد و خواستار ادامه سیر صعودی ارائه مطلوب خدمات درمانی در این بیمارستان شد.

 

📌 حسن پور سپس در جلسه هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی سیرجان به منظور بررسی مشکلات و مسایل پیش روی توسعه این مجموعه حضور یافت. شهباز حسن پور در ادامه ضمن تبریک روز پزشک، از حسن نظر وزیر بهداشت به خاطر انتصاب دکتر حقدوست رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی وزارت بهداشت تشکر کرد.

 

 

 

⬇️ كانال خبري و ارتباطات مردمي دفتر شهباز حسن پور

@ravabetomumihasanpour

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.