✅ حسن پور نماینده مجلس:

شعار هر روستا یک کارخانه در لاله زار بردسیر تحقق یافته است

 

 

📌 کرمان - ایرنا - نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس گفت: مردم لاله زار توانسته اند در این منطقه از آب، هوا و زمین خلق ثروت کنند و به یقین می توان گفت یک نفر بیکار در این منطقه پیدا نمی شود که این خود مصداق عملی شعار اقتصاد مقاومتی است که محقق شده است .

 

📌 شعار هر روستا یک کارخانه در لاله زار بردسیر تحقق یافته است

شهباز حسن پور شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح طرحهای هفته دولت به خبرنگار ایرنا افزود:مجموعه صندوق کارآفرینی امید که نوپا، تازه نفس و سالم است و خوشبختانه طرح های آن در تحقق برنامه اقتصادمقاومتی دولت تدبیر و امید موثر بوده به طوری که در منطقه لاله زار شعار هر روستا یک کارخانه و هر خانه یک محصول کاملا اتفاق افتاده است.

 

📌 وی با اشاره به اینکه منطقه لاله زار را می توان به عنوان پایلوت نمونه کارآفرینی در کشور معرفی کرد ادامه داد: به جرات می توان گفت در این منطقه یک بیکار هم وجود ندارد.

حسن پور با اشاره به کیفیت گل محمدی لاله زار گفت: ارزش افزوده ای که در اثر دسترنج گل کاران منطقه نصیب کشور می شود باید به سمت تولید اسانس و صادرات آن به اروپا برود و حتی در آینده صادرات اسانس نیز جای خود را به تولید عطر و ادکلن با برند منطقه لاله زار بدهد.

 

📌 به گزارش ایرنا ، با حضور علیرضا همتی مدیرکل توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید کشور و فرهاد حکیم نیا مدیرکل صندوق کارآفرینی امید یک کارگاه گلاب گیری با اعتبار یک میلیارد ریال در لاله زار، طرح توسعه پمپ بنزین لاله زار با اعتبار 500 میلیون ریال و در طرح یک روستا یک محصول، 20 واحد پخت نان خانگی با اعتبار یک میلیارد و 350 میلیون ریال در روستای کمال آباد بردسیر افتتاح شد.

 

📌 همچنین افتتاح پروژه های برق رسانی به 14 روستای بخش مرکزی شهرستان بردسیر با اعتبار بالغ بر 17میلیارد ریال، شامل 33 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 9 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و نصب 19 دستگاه ترانسفورماتور، افتتاح پروژه پرورش طیور و مرغ گوشتی با ظرفیت 20 هزار قطعه با سرمایه گذاری یک میلیارد و 130 میلیون تومان، افتتاح 100 هکتار آبیاری تحت فشار با اعتبار بالغ بر 730 میلیون تومان و یک واحد پرورش ماهی قزل آلا در لاله زار با اعتبار 3میلیارد ریال با حضور مرتضی شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی کشور و جهان نجاتی مدیر بانک کشاورزی استان صورت گرفت. 

در این مراسم نماینده، فرماندار و برخی از مسئولان شهرستان بردسیر حضور داشتند.

 

📌 لاله زار به داشتن گلستانهای گل محمدی شهرت دارد.

لاله زار در فاصله 70 کیلومتری جنوب بردسیر قرار دارد.

خبرنگار: زهرا بیرمی نیا

 

 

 

 

 

⬇️ كانال خبري و ارتباطات مردمي دفتر شهباز حسن پور

@ravabetomumihasanpour

@ravabetomumihasanpour

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.