✅ حسن پور نماینده مجلس:

شعار هر روستا یک کارخانه در لاله زار بردسیر تحقق یافته است

 

 

📌 کرمان - ایرنا - نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس گفت: مردم لاله زار توانسته اند در این منطقه از آب، هوا و زمین خلق ثروت کنند و به یقین می توان گفت یک نفر بیکار در این منطقه پیدا نمی شود که این خود مصداق عملی شعار اقتصاد مقاومتی است که محقق شده است .

 

📌 شعار هر روستا یک کارخانه در لاله زار بردسیر تحقق یافته است

شهباز حسن پور شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح طرحهای هفته دولت به خبرنگار ایرنا افزود:مجموعه صندوق کارآفرینی امید که نوپا، تازه نفس و سالم است و خوشبختانه طرح های آن در تحقق برنامه اقتصادمقاومتی دولت تدبیر و امید موثر بوده به طوری که در منطقه لاله زار شعار هر روستا یک کارخانه و هر خانه یک محصول کاملا اتفاق افتاده است.

 

📌 وی با اشاره به اینکه منطقه لاله زار را می توان به عنوان پایلوت نمونه کارآفرینی در کشور معرفی کرد ادامه داد: به جرات می توان گفت در این منطقه یک بیکار هم وجود ندارد.

حسن پور با اشاره به کیفیت گل محمدی لاله زار گفت: ارزش افزوده ای که در اثر دسترنج گل کاران منطقه نصیب کشور می شود باید به سمت تولید اسانس و صادرات آن به اروپا برود و حتی در آینده صادرات اسانس نیز جای خود را به تولید عطر و ادکلن با برند منطقه لاله زار بدهد.

 

📌 به گزارش ایرنا ، با حضور علیرضا همتی مدیرکل توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید کشور و فرهاد حکیم نیا مدیرکل صندوق کارآفرینی امید یک کارگاه گلاب گیری با اعتبار یک میلیارد ریال در لاله زار، طرح توسعه پمپ بنزین لاله زار با اعتبار 500 میلیون ریال و در طرح یک روستا یک محصول، 20 واحد پخت نان خانگی با اعتبار یک میلیارد و 350 میلیون ریال در روستای کمال آباد بردسیر افتتاح شد.

 

📌 همچنین افتتاح پروژه های برق رسانی به 14 روستای بخش مرکزی شهرستان بردسیر با اعتبار بالغ بر 17میلیارد ریال، شامل 33 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 9 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و نصب 19 دستگاه ترانسفورماتور، افتتاح پروژه پرورش طیور و مرغ گوشتی با ظرفیت 20 هزار قطعه با سرمایه گذاری یک میلیارد و 130 میلیون تومان، افتتاح 100 هکتار آبیاری تحت فشار با اعتبار بالغ بر 730 میلیون تومان و یک واحد پرورش ماهی قزل آلا در لاله زار با اعتبار 3میلیارد ریال با حضور مرتضی شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی کشور و جهان نجاتی مدیر بانک کشاورزی استان صورت گرفت. 

در این مراسم نماینده، فرماندار و برخی از مسئولان شهرستان بردسیر حضور داشتند.

 

📌 لاله زار به داشتن گلستانهای گل محمدی شهرت دارد.

لاله زار در فاصله 70 کیلومتری جنوب بردسیر قرار دارد.

خبرنگار: زهرا بیرمی نیا

 

 

 

 

 

⬇️ كانال خبري و ارتباطات مردمي دفتر شهباز حسن پور

@ravabetomumihasanpour

@ravabetomumihasanpour

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • خبر خوش برای سپرده گذاران کاسپین
    پایشگر- عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از نشست مشترک اعضای فراکسیون متبوعش با وزیر اقتصاد را تشریح کرد. به گزارش پایشگر به نقل از تسنیم، شهباز حسن پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (۱۷ آبان) وضعیت اکثر سپرده گذاران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تعیین تکلیف شده است. وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا ۱۰درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می شد این ۱۰ درصد هم سریعاً به سپرده گذاران بازگردانده شود. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه های اقتصادی اقدامات...
  • خبر خوش وزارت اقتصاد برای سپرده گذاران کاسپین
    به گزارش تحلیل ایران ،شهباز حسن پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (17 آبان) وضعیت اکثر سپرده گذاران تا سقف 200 میلیون تومان تعیین تکلیف شده است.وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا 10درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می شد این 10 درصد هم سریعاً به سپرده گذاران بازگردانده شود.  عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه های اقتصادی اقدامات جدی صورت گیرد. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان با ابراز اینکه در این نشست موضوع مشکلات به وجود آمده در بحث مالیات بر ارزش...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.