✅ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:

ورشکستگی بنگاه ها به نفع نظام نیست

 

📌 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیران و مسئولین اجرایی، گفت: ورشکستگی بنگاه ها به نفع نظام و مردم نیست و برای نرفتن به این ورطه باید تلاش کنیم، رکود موجود باعث ورشکستگی سرمایه گذران و پیمانکاران شده است.

 

📌 به گزارش ایسنا منطقه کویر، "شهباز حسن پور" عصر امروز 20 شهریورماه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان گفت: جلسات زیادی برای رفع موانع تولید برگزار کرده ایم و تعامل سازنده ای با دستگاه های مربوطه در جهت حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی داشته ایم.

 

📌 وی از وضعیت اشتغال خوب شهرک صنعتی سیرجان خبر داد و عنوان کرد: 12 هزار و 600 نفر بیکار در سیرجان داریم که نرخ بیکاری آن بالاتر از نرخ بیکاری استان است.

 

📌 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به یکی از مشکلایت سیرجان اشاره کرد و تصریح کرد: در مدت 5 سال گذشته  حدود 55 هزار نفر به جمعیت سیرجان اضافه شده است که این افزایش جمعیت باعث سریز مشکلات در این شهرستان شده است.

 

📌 وی خطاب به مدیران و مسئولین اجرایی، گفت: ورشکستگی بنگاه ها به نفع نظام و مردم نیست و برای نرفتن به این ورطه باید تلاش کنیم، رکود موجود باعث ورشکستگی سرمایه گذران و پیمانکاران شده است.

 

 

 

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • خبر خوش برای سپرده گذاران کاسپین
    پایشگر- عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از نشست مشترک اعضای فراکسیون متبوعش با وزیر اقتصاد را تشریح کرد. به گزارش پایشگر به نقل از تسنیم، شهباز حسن پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (۱۷ آبان) وضعیت اکثر سپرده گذاران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تعیین تکلیف شده است. وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا ۱۰درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می شد این ۱۰ درصد هم سریعاً به سپرده گذاران بازگردانده شود. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه های اقتصادی اقدامات...
  • خبر خوش وزارت اقتصاد برای سپرده گذاران کاسپین
    به گزارش تحلیل ایران ،شهباز حسن پور بیگلری عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با بیان اینکه در جلسه اخیر نمایندگان عضو این فراکسیون با وزیر اقتصاد درباره رسیدگی به سپرده گذاران مؤسسه مالی کاسپین بحث و تبادل نظر شد، گفت: در این جلسه حیدری معاون رئیس بانک مرکزی اعلام کرد که، تا عصر روز چهارشنبه (17 آبان) وضعیت اکثر سپرده گذاران تا سقف 200 میلیون تومان تعیین تکلیف شده است.وی ادامه داد: مسئولان وزارت اقتصاد در این جلسه اعلام کردند مقرر شده تا 10درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می شد این 10 درصد هم سریعاً به سپرده گذاران بازگردانده شود.  عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان ولایی تصریح کرد: وزیر اقتصاد در این جلسه اعلام کرد که، به تمامی معاونین و مدیران دستگاه ها ابلاغ شده تا با فوریت نشست های تخصصی را با نمایندگان هر حوزه انتخابیه به صورت جداگانه برگزار کنند و نسبت به رفع دغدغه نمایندگان در حوزه های اقتصادی اقدامات جدی صورت گیرد. عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلان با ابراز اینکه در این نشست موضوع مشکلات به وجود آمده در بحث مالیات بر ارزش...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.