✅ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:

ورشکستگی بنگاه ها به نفع نظام نیست

 

📌 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیران و مسئولین اجرایی، گفت: ورشکستگی بنگاه ها به نفع نظام و مردم نیست و برای نرفتن به این ورطه باید تلاش کنیم، رکود موجود باعث ورشکستگی سرمایه گذران و پیمانکاران شده است.

 

📌 به گزارش ایسنا منطقه کویر، "شهباز حسن پور" عصر امروز 20 شهریورماه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان گفت: جلسات زیادی برای رفع موانع تولید برگزار کرده ایم و تعامل سازنده ای با دستگاه های مربوطه در جهت حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی داشته ایم.

 

📌 وی از وضعیت اشتغال خوب شهرک صنعتی سیرجان خبر داد و عنوان کرد: 12 هزار و 600 نفر بیکار در سیرجان داریم که نرخ بیکاری آن بالاتر از نرخ بیکاری استان است.

 

📌 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به یکی از مشکلایت سیرجان اشاره کرد و تصریح کرد: در مدت 5 سال گذشته  حدود 55 هزار نفر به جمعیت سیرجان اضافه شده است که این افزایش جمعیت باعث سریز مشکلات در این شهرستان شده است.

 

📌 وی خطاب به مدیران و مسئولین اجرایی، گفت: ورشکستگی بنگاه ها به نفع نظام و مردم نیست و برای نرفتن به این ورطه باید تلاش کنیم، رکود موجود باعث ورشکستگی سرمایه گذران و پیمانکاران شده است.

 

 

 

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.