رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی بنکداران بزرگ از وضعیت فعلی بازار ارز سوءاستفاده می کنند، گفت: افزایش قیمت دلار در روزهای گذشته وضعیت بازارهای کشور را با مشکل روبرو کرده است.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
سوءاستفاده برخی بنکداران بزرگ از نابسامانی بازار ارز/ بررسی روند صعودی نرخ دلار در نشستی با سیف

شهباز حسن پور بیگلری درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،درباره افزایش نرخ دلار در کشور گفت:بطورطبیعی نرخ دلار در بازار باید متاثر از عوامل اقتصادی باشد،اما در روزهای گذشته افزایش شدید قیمت دلار علاوه بر عوامل اقتصادی متاثر از جو روانی نیز بوده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی،افزود:دولت تلاش های خوبی در زمینه مهار نرخ رشد تورم داشته،اما تدوام گرانی نرخ دلار می تواند این دستاورد دولت یازدهم را با خطر جدی روبرو کند.   

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:افزایش قیمت دلار در روزهای گذشته وضعیت بازارهای کشور را با مشکل روبرو کرده است.

رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی افزود:برخی بنکداران بزرگ از وضعیت فعلی بازار ارز سوءاستفاده می کنند.

حسن پور بیگلری گفت:فراکسیون اصناف مجلس در موضوع تحولات بازار ارز،عصرامروز با "سیف" رئیس بانک مرکزی نشستی خواهد داشت تا ضمن بیان دغدغه های همکاران نماینده، مردم و اصناف کشور،راهکارهای مدیریت بازار ارز بررسی شود.

وی افزود:از هیئت دولت و بانک مرکزی درخواست دارم،بازار ارز را به صورت موثرتر مدیریت کنند.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: بخشی از گرانی قیمت دلار به دلیل تقویت نرخ جهانی دلار است،اما تاثیرات این موضوع نباید به این شدت باشد./

پایان پیام

 

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.