عضو فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس، گفت: متأسفانه براساس لایحه بودجه سال ۹۶ کل کشور، نه تنها بودجه نیروهای مسلح مانند سایر دستگاه ها افزایش پیدا نمی کند؛ بلکه این اعتبارات با کاهش ۲۰ درصدی روبه رو است.
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
حقوق نیروهای مسلح باید بسیار بالاتر از بخش های دیگر باشد/کاهش 20 درصدی اعتبارات نیروهای مسلح در لایحه بودجه سال 96

شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: با توجه به اقتدار نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی  و با توجه به اینکه امنیت برای مردم از نان شب هم واجب تر است، متأسفانه بی توجهی خاصی به پرسنل، بازنشستگان و پیشکسوتان نیروهای مسلح صورت گرفته است، در حالی که در شرایط کنونی حدود 600 هزار نفر بازنشسته در این حوزه وجود دارد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در دوران قبل از انقلاب حقوق پرسنل نیروهای مسلح حدود 20 درصد بیشتر از کارمندان دیگر دستگاه ها بود، حال در شرایط کنونی حتی در کشورهای منطقه نیز شرایط به این گونه بوده و حقوق نیروهای مسلح بسیار بالاتر از بخش های دیگر است.

وی ادامه داد: متأسفانه براساس لایحه بودجه سال 96 کل کشور، نه تنها بودجه نیروهای مسلح مانند سایر دستگاه ها افزایش پیدا نمی کند؛ بلکه این اعتبارات با کاهش 20 درصدی روبه رو است.

حسن پور بیگلری تصریح کرد: به نظر من در سال 96، حقوق پرسنل نیروهای مسلح حدود 40 درصد افزایش پیدا کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: به طور حتم دولت و مجلس باید با هماهنگی و همکاری یکدیگر تصمیم مناسبی را برای ارتقا سطح دریافتی پرسنل نیروهای مسلح صورت دهند./

مکانبات

رسانه ها

اخبار حسن پور

شهباز حسن پور بیگلری

آخرین اخبار شهباز حسن پور بیگلری
  • امیر شریفی به عنوان مشاور عالی فراکسیون اصناف کشور منصوب شد
    طی حکمی از سوی شهباز حسن پور بیگلری رئیس فراکسیون اصناف کشور امیر شریفی به عنوان مشاور عالی این فراکسیون منصوب شد.
  • گناهمان نداشتن ژن خوب است
    شرق نوشت: روز گذشته گردهمایی بزرگ پوشاکی ها بود. در این گردهمایی که خطاب تمام سخنرانانش دولت بود، به جز دو مسئول دولتی که تراز اول هم نبودند، مقامات دیگری فعالان صنعت پوشاک را همراهی نمی کردند. خودشان گفتند و به حال خود گریستند. رئیس فراکسیون اصناف هم که در جمع پوشاکی ها بود، کم کاری ها را متوجه خود پوشاکی ها کرد و رفت بدون اینکه منتظر پاسخ بماند. شهباز حسن پور بیگلری، رئیس فراکسیون اصناف:برای صندلی خودمان هم شده حمایت می کنیم تلاش ما فقط به خاطر شما تولیدکنندگان و مردم نیست؛ برای حفظ خودمان و حفظ صندلی خودمان هم که شده، باید به این امر رسیدگی کنیم. در برنامه ششم از همه متخصصان و اهل فن دعوت شد و ساعت ها درباره این برنامه گفت وگو کردیم و در نهایت به چند نتیجه بسیار مهم رسیدیم؛ اول اینکه باید حمایت از کالای تولید داخلی نه در شعار بلکه در عمل در دستور کار قرار گیرد. ترکیه اکنون برای حمایت از صادرکنندگان خود، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند؛ اما ما در سفارتخانه های خودمان از کوچک ترین حمایت هم دریغ می کنیم. البته خوشبختانه با پیگیری های مجدانه ای که مجلس انجام داد و دولت هم همکاری...

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد، ذکر مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.