درباره من

+ محمدرضا حسن پور کیه؟
یه جوون 25 ساله که مدت کوتاهیه در مسیر “بازاریابی دیجیتال” قرار گرفته و تصمیم داره یاد بگیره و تجربه کنه، بین شاخه های دیجیتال مارکتینگ هم SEO و SMM رو بیشتر از بقیه دوست داره و در حال حاضر داره SEO رو بصورت تخصصی یاد میگیره.

+ محمدرضا حسن پور دقیقاً کیه؟
بذار از 7-6 سال پیش شروع کنم، سال 91-90 بخاطر علاقه ای که به زبان انگلیسی داشتم (در اصل برای فرار از رشته تجربی و حرف فامیل و اینا) کنکور دادم و “زبان و ادبیات انگلیسی” قبول شدم. 4 سال بعدش هم از خوندن ادبیات و نقد و فلسفه – غیر از امتحانا – لذت بردم. بعد از فارغ التحصیلی هم برگشتم تهران تا وارد دنیای کار بشم و به یه استقلال مالی برسم.

یه مدت تو جابینجا دنبال کار میگشتم (نمیدونم چرا همه جا دنبال بازاریاب یا برنامه نویس بودن 😂) خلاصه بعد از کلی رزومه فرستادن و مصاحبه، تو شرکت پَهنی به نام پیک برتر به عنوان کارشناس تبلیغات و جوون ترین عضو واحد وارد شدم.

کار درامد خوبی داشت، اما دو تا مشکل اساسی باهاش داشتم، اول این که محصولات پایه شرکت آفلاین بودن ولی من تبلیغات دیجیتال رو ترجیح میدادم و دوم این که از خود کارم لذت نمیبردم. پس تصمیم گرفتم بیام بیرون و کار جدیدی رو شروع کنم. یکی از دوستام که تصمیم داشت یه فروشگاه اینترنتی راه بندازه وقتی فهمید از کار قبلیم اومدم بیرون پیشنهاد داد تو کار سایت با هم شریک بشیم.

دوست داشتم چالش های یک بیزنس کوچیک رو تجربه کنم، پس قبول کردم و بعد از یک هفته با هم استارت زدیم و تا به امروز هم دارم بصورت ریموت رو همون بیزنس کار میکنم. همینطور که تو کار پیش رفتم حس کردم لازمِ دانش بازاریابی خودم رو بالا ببرم تا در طول مسیر کاریم تصمیم های غلط کمتری بگیرم. پس شروع کردم به خوردن کتابهای بازاریابی و از طرف دیگه گذروندن دوره های دیجیتال مارکتینگ. در حال حاضر هم سئو رو دارم بصورت تخصصی آموزش میبینم و برنامه های بزرگی هم باهاش دارم.

امروز 17 مرداد 1398 که این متن رو منتشر کردم تو این صفحه، اولین مشاوره دیجیتال مارکتینگ رو بطور رسمی به یک پلتفرم دادم، تجربه جالب و هیجان انگیزناکی بود.

+ بلاگ شخصی داستانش چیه؟
همینطور که از اسمش معلومه این یه پرسونال بلاگه که توش مطالبی که برام جالبه رو به اشتراک میذارم یا مینویسم، اگه به کار یک نفر هم بیاد که خیلی خوشحال میشم ارزشی هم بوجود اوورده باشم.

7 تا فکت کوچیک در مورد من:
– ماشین مورد علاقم مازراتی کواتروپورتس.
– فوتسال رو دوست داشتم اما دیگه بازی نمیکنم.
– اگه با من ترکی حرف بزنید میفهمم و حتی ممکنه جوابتون رو هم به ترکی بدم.
– سابقه 8 ساعت بازی مداوم COD4 آنلاین رو دارم =)
– گربه رو به سگ ترجیح میدم.
– تو بازی SHREDD رکورد 156 دارم.
– ارتفاع بیشتر از سطح دریا رو ترجیح میدم.