زمان بندی پست های اینستاگرام
برای ادمین ها همیشه با دردسر همراه بوده است. ابزارهای در دسترس کنونی مزایا و معایبی مثل گرانی و غیر معتبر بودن دارند. برخی از این ابزارها، نیاز اصلی ادمین ها را به دلیل محدودیت ابزارهای Third Party که توسط اینستاگرام اعمال شده است را رفع نمیکنند.

ابزار Facebook Creator Studio یک ابزار کاملاً رایگان و معتبر است که قابلیت برنامه ریزی پست های اینستاگرام به تازگی به آن اضافه شده است. شما به کمک این ابزار از طریق کامپیوتر خود میتوانید پست های صفحه اینستاگرام خود را بدون هیچ محدودیتی زمانبندی کنید. (آموزش ویدیویی در پایین مقاله قرار داده شده است)

مراحل اتصال اکانت به Facebook Creator Studio:

  1. در ابتدا نیاز است که صفحه اینستاگرام خود را بیزنسی کرده باشید. (اگر روش انجام این کار را نمیدانید به راهنمای کامل بیزنس پروفایل اینستاگرام مراجعه کنید)
  2. وارد صفحه Facebook Creator Studio شوید و با اکانت فیسبوک خود لاگین کنید.
  3. در نوار آبی رنگ بالایی روی لوگو اینستاگرام کلیک کنید.زمان بندی پست های اینستاگرام بوسیله فیسبوک مرحله 1
  4. اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.
  5. پس از اتصال اکانت اینستاگرام به Creator Studio در بخش بالا سمت چپ، روی Create Post کلیک کنید و Instagram Feed را انتخاب کنید.
  6. در سمت راست اکانت اینستاگرام خود را انتخاب کرده سپس وارد صفحه ویرایش پست میشوید.
  7. در بخش Your Post کپشن پست مورد نظر را نوشته و در بخش Add Content تصویر خود را انتخاب کنید.
  8. کنار Publish Now فلش رو به پایین را انتخاب کنید، سپس Schedule را انتخاب کرده و تاریخ و ساعت انتشار پست را ست کنید.
  9. پست اینستاگرام شما برنامه ریزی شده است و در ساعت مورد نظر منتشر خواهد شد.- در بخش Post Status میتوانید وضعیت پست های برنامه ریزی شده خود را مشاهده کنید و در صورت لزوم آنها را حذف یا ویرایش کنید.

در ویدیو زیر مراحل زمان بندی پست های اینستاگرام رو نشون دادم: